קבלו עזרה מקצועית ונטולת הרס לבעיות הצנרת שלכם

אם אתם חווים תקלות חוזרות ונשנות בצנרת הביוב שלכם, אל דאגה - אנחנו יכולים לעזור. לצוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו יש את הכלים והידע הדרושים לביצוע תיקון וחידוש צנרת לא הרס. אז אם אתם זקוקים לתיקון צנרת, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום בטלפון 050-830-8300. נשמח לעזור.

ישנם מקרים בהם תקלות צנרת ואינסטלציה נגרמות עקב התנהלות לא נכונה שלנו, כמו זריקת מגבונים, לכלוך קשה ושאריות מזון לאסלה ולכיור, עלולה לגרום לכשלים אלו. במקרים מסוימים, גם חדירת שורשים לעומק הצנרת יכולה להיות גורם.

אם אתם חווים תקלה כלשהי בצנרת ביתכם, חשוב לקבל עזרה מקצועית בהקדם האפשרי. אנו בסטופליק נאתר ונתקן עבורכם את הצנרת ללא הרס.

תיקון צנרת ביוב: שיטות מתקדמות מונעות נזקים גדולים

ישנן שיטות וטכניקות שונות לניקוי סתימות ושחרור הצפות מבלי לגרום נזק לצנרת הביוב. עם זאת, שיטות אלו לא תמיד מצליחות ועדיין עלולות להיווצר נזקים לצנרת.

במקרים מסוימים יש צורך לחפור ולהחליף את כל צנרת הביוב. אולם כיום ישנן טכניקות ושיטות מתקדמות לתיקון הצנרת אשר מונעות נזקים גדולים אשר גורמים לבזבוז זמן וכסף יקר.

ניקוי שורשים בקו הביוב ללא הרס

לעתים קרובות שורשי עצים סמוך לקווי ביוב חודרים עמוק לתוך הצינורות. שורשי עצים הנשתלים בקרבת קווי ביוב מפלסים את דרכן היישר לתוך צנרת הביוב. במקרים בהם היו נזילות או סדקים בקו הביוב, גם שורשי העצים הקטנים ביותר יצליחו לחדור לתוך הצנרת.

לאורך הזמן שורשים אלה מתארכים ומתעבים ובכך גורמים לסדקים נוספים ומשמעותיים בצנרת, מה שגורם בסופו של דבר לשיבוש בזרימת שפכים ופסולת לאורך קו הביוב. על מנת לפתור בעיה זאת ישנו צורך באיתור ותיקון צנרת ללא הרס.

 בשלב הראשון מתצבע ניקוי השורשים שחדרו לקו הביוב ולאחריו נאמוד את הנזק שנגרם לצנרת ונאבחן האם ניתן לתקן את קו הצנרת ללא הרס אשר מתבצע באמצעות מכשור וטכניקות מיוחדות.

שירותי החלפה ותיקון צנרת ביוב  ללא נזקים

ייתכנו מקרים בהם צנרת הביוב פגומה עקב התקנה לא נכונה או בלאי טבעי לאורך השנים. הדבר עלול ליצור חורים וסדקים בקו הביוב, או אפילו שיפועי ביוב שגויים המעכבים את זרימת המים או יוצרים סתימות מקומיות. אם זה המצב, ייתכן שנצטרך להחליף את כל קו הביוב או לבצע תיקון נקודתי, מבלי לגרום נזק מיותר.

באילו מקרים לא ניתן לבצע תיקון צנרת ללא הרס?

לא תמיד ניתן לתקן צינור מבלי לגרום נזק מסוים לצנרת הקיימת. במקרים בהם קוטר צינור הביוב אינו מתאים לתיקון, או שיש בלאי משמעותי בצנרת, ייתכן שיהיה צורך להחליף את כל הקו על מנת להחזיר את התפקוד למערכת הביוב. יכולים להיות גם כשלים עיצוביים בצנרת הביוב שיכולים לגרום לבעיות חמורות ולחייב החלפה מלאה של הקו.

נזילות בצנרת הביוב? הגיע הזמן לתיקוני צנרת לא הרסניים!

אם אתם חווים נזילה מצנרת הביוב שלכם או סתימות חוזרות ונשנות,  כנראה שהגיע הרגע לטפל בבעיה בעזרת אמצעים טכנולוגיים ואנשי מקצוע מומחים בתיקוני צנרת ללא הרס במידה ואפשרי. זכרו, התעלמות מהתקלה רק תוביל לפגיעה גדולה יותר בצנרת ובתשתיות בסביבה.

כיצד תיקון צנרת ללא הרס מתבצע?

כיום קיימות 3 אפשרויות מקצועיות ויעילות לתיקון צנרת ביוב ללא צורך לנקוט באמצעים הרסניים.

  • התזת אפוקסי -  חומר אפוקסי אשר מותז באמצעות רובוט מיוחד המוחדר לקו הצנרת, מאפשר לנו לתקן את קו הצנרת בשיטה כירורגית נטולת הרס. כאשר חומר זה מתקשה נוצרת שכבה חדשה, חזקה ועמידה לאורך שנים.
  • טלאי -  טלאי העשוי קרבון ספוג בפולימרים וסיבי זכוכית מוחדר לצנרת ומוצמד לדופן לחלק הצינור הפגום בלחץ גבוהה ובכך לאחר כ-45 דקות נוצר קו צנרת חדש ללא סדקים וליקויים.
  • שרוול פולימרי -  באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אנו מחדירים שרוול פולימרי עמיד לחלק הצינור הפגום ולמעשה יוצרים מקטע צנרת חדש עמידה לאורך זמן.

כיצד לבחור חברה לתיקון צנרת וקווי ביוב ללא הרס?

כאשר החלטתם לחפש אחר בעל מקצוע לתיקון צנרת ללא הרס, חשוב שתבחרו בחברה בעלת מוניטין רב שנים. תבחרו בחברה אשר מחזיקה בציוד חדיש ומעודכנת בטכנולוגיה העדכנית ביותר. נזילה בצנרת הביוב עלולה לגרום לנזק משמעותי לאורך זמן ולכן חשוב לתקן אותה בהקדם האפשרי בעזרת אנשי מקצועי מומחים בתחום.

אל תבזבזו זמן וכסף על אינסטלטורים לא יעילים - התקשרו לסטופליק לפתרון מקצועי!

אם יש לכם בעיות בקו הביוב, אל תתקשרו לסתם אינסטלטור. לא כל אינסטלטור יכול לאתר ולתקן תקלות בביוב, וגם אם כן, ייתכן שהם לא יוכל לתקן אותן מבלי לגרום נזק.

אתם לא רוצים לבזבז את זמנכם וכספכם על אינסטלטור שיוכל לתת מענה חלקי בלבד, אז התקשרו עוד היום לסטופליק בטלפון 050-830-8300 ונשלח אליכם צוות מקצועי שיוכל לבצע את העבודה ביעילות, מקצוענות ובמהירות.

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left