תיקון מרזבים

לייעוץ מקצועי ללא עלות
050-830-8300

מהו מרזב, ומה תפקידו?

מרזב הוא חלק חשוב ממערכת הניקוז של הבית שלכם. המרזב מותקן לאורך קצוות גג ביתכם ואוסף את מיי הגשמים שאחרת היו נופלים ישירות על הבית שלכם. המים שנאספו מנותבים מגג הבית שלכם דרך מפל המרזב, מה שעוזר להגן על ביתכם מפני נזקי מים.

תיקון מרזבים - אל תחכו עם זה!

אם אתם חושב שהמרזב שלכם צריך תיקון, חשוב לפעול במהירות. ככל שתחכו יותר, כך ייגרם יותר נזק. לא רק מים עלולים לפגוע בביתכם ורכושכם, אלא גם יכולים להוביל להיווצרות עובש וטחב בקירות ביתכם.

באילו מקרים נצטרך לתקן את המרזב?

ישנם כמה סימנים שונים שבהם צטרכו לתקן את המרזבים שלכם.

ראשית, תבחנו  מצב המרזבים שלכם. במידה והם נפולים מהבית שלכם רצוי לתקנם. סימן נוסף לכך שמצריך תיקון מרזבים הוא אם אתם רואים מים נשפכים מהם כאשר יורד גשם. זה אומר שהמרזב לא מפנה את המים כראוי מגג ביתכם ויש לתקנם. לבסוף, אם הבחנתם בחלודה כלשהי על המרזב, זהו סימן נוסף שמעיד על כך שצריך לתקן או להחליף אותו.

חידוש מרזבים או החלפת מרזבים מה עדיף?

במידה והחלטתם שאתם צריכים להחליף את המרזבים בביתכם, תצטרכו למדוד את אורכם. כמו כן תצטרכו להחליט מאיזה חומר אתם רוצים שהמרזבים החדשים שלכם יהיו עשויים. מספר אפשרויות שונות זמינות, כגון אלומיניום, ויניל או פלדה. לאחר שמדדתם ובחרתם את החומר למרזבים החדשים שלכם, תוכלו להתקין אותם בעצמכם אם יש ברשותכם את הציוד והידע המתאים או לחלופין להזמין איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם.

תיקון מרזבים - עשו זאת בעצמכם.

אם אתם רוצה לחסוך כסף, אתם יכולים לתקן את המרזבים שלכם בעצמכם. ראשית, יהיה עליכם להסיר את המרזבים הישנים ולנקות את האזור שבו הם היו מותקנים. לאחר מכן, עליכם למדוד ולחתוך את המרזבים החדשים כך שיהיו מותאמים לגג שלכם. לאחר שעשיתם זאת, תוכלו לחבר אותם לבית שלכם ולחבר אותם למפלים. לבסוף, תצטרך לבדוק אותם כדי להבטיח שהם מפנים את המים כראוי הרחק מהבית שלכם.

ניקוי מרזבים - מה קורה אם זה לא נתקן בזמן?

אם לא תנקו את המרזבים שלכם, הם עלולים להיסתם ע"י עלים ופסולת אחרת. פסולת זאת יכולה לגרום למרזב לעלות על גדותיהם כאשר יורד גשם, מה שיוביל לנזקי מים לבית שלכם. לכן, חשוב לנקות את המרזבים באופן קבוע כדי למנוע בעיות אלו להתרחש.

סוגי המרזבים הקיימים כיום: מרזב קולט מי גשמים, מרזב פנימי - בתוך יסודות המבנה, מרזב חיצוני - מחוץ ליסודות המבנה

תיקון מרזבים בשיטת היפוך - תיקון מרזבים ללא הרס

אחת הדרכים לתקן את המרזב שלכם מבלי לגרום נזק לביתכם היא באמצעות שיטת ההיפוך. שיטה זו כוללת חיבור של צינור לקצה המרזב שלכם ואז העברתו דרך החלק הפנימי של המרזבים שלכם. זה יעזור לשחרר כל פסולת שעלולה לסתום אותם. לאחר שעשיתם זאת, תוכלו לשטוף את הפסולת עם צינור גינה.

חברת תיקון מרזבים מומלצת - סטופליק

אם אתם מחפשים חברה מוכרת לתיקון מרזבים, הגעתם למקום הנכון. הצוות שלנו בעלי ניסיון בתיקון כל סוגי המרזבים ויוכלו לתקן את המרזב שלכם תוך זמן קצר. בנוסף, אנו מציעים אחריות על העבודה שלנו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהשירות שתקבלו הוא הטוב ביותר בשוק.

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left