דף הבית » מידע מקצועי » רטיבות בקיר כגורם למחלות ובעיות נשימה

רטיבות בקיר כגורם למחלות ובעיות נשימה

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 31 דצמ 2020
קטגוריות: 

כולנו מודעים לעובדה, שנשימה של נבגי עובש מובילה לבעיות ריאות ומחלות שונות. אם כך, איך ייתכן שאנשים עדיין משלימים עם הצמיחה והגדילה של עובש בביתם? ריכזנו עבורכם כאן מידע חשוב לגבי איתור נזילות מים, ייבוש והסרה של עובש ומה שבין לבין.

אין ספק, זה ברור שלא מומלץ לנשום נבגים של עובש, ועוד יותר ברור שהאוויר סביבנו מלא בנבגי העובש האלו כל הזמן. אז אדרבה, אם גם ככה חלל הבית מלא באבק מיקרוסקופי, אז יהיה כדאי להסיר כתמי עובש בבית כמה שיותר מהר. אל תוסיפו צרה על צרה, אל תיתנו לעובש לצמוח אצלכם בבית. שואלים את עצמכם מה הצעד הראשון להסרת עובש?

כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות מים בבית ובמשרד

עובש בקיר כתוצאה מרטיבות

הצעד הראשון להסרת עובש הוא זיהוי מקור הבעיה. תבינו, העובש הוא בכלל סימפטום לבעיה של נזילת מים, או לחות, או רטיבות כלשהי כמו פיצוץ בצינורות מים פנימיים. ברגע שצינור מים פנימי מתפוצץ, תתחיל להיווצר לחות באזורים מסוימים, כמו למשל בין המרצפות במקלחת, במטבח וכדומה.

אם אתם תסירו את העובש בצורה נקודתית, מיותר לציין שזה לא ממש יעזור לכם במשהו. העובש אמנם יוסר, אבל הוא יחזור לגדול לאחר מספר ימים, מקסימום שבוע-שבועיים. בכדי להסיר אותו כמו שצריך, קודם כל מפעילים מצלמה טרמית. חברת איתור נזילות מקצועית יכולה לסייע לכם בכך.

האם חברת איתור נזילות תשתמש בציוד טכנולוגי?

מאתר נזילות מים מקצועי בדרך כלל ישתמש באותן מצלמות טרמיות, שנועדו לגלות נזילות מים באינפרה אדום. המצלמה מפיקה את תמונת המצב הנוכחית מתחת לריצוף, או בין הקירות בבית ובמשרד. חשוב לזכור שללא האיתור של מקור הבעיה, לא באמת יהיה ניתן לטפל סופית בעובש.

בסופו של דבר, כל עוד העובש יזכה להנות מרטיבות ומלחות כיד המלך, הוא יהיה ניזון וימשיך "להפריח" באוויר ניחוחות של טחב. אם אתם מריחים כבר היום טחב בבית, אנחנו ממליצים לכם לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. באפשרותכם לפנות אלינו, חברת סטופ ליק (STOPLEAK).

שירותי חברת STOPLEAK לגילוי רטיבות ונזילות מים

אנחנו מתמחים כבר יותר מ-15 שנים בתחום של איתור נזילות מים למטרת הסרת עובש לצמיתות. חברת סטופ-ליק מסתייעת אך ורק במכשור הטכנולוגי המקדם ביותר בכדי לאתר נזילות מים. בנוסף לשירות הזה של איתור הנזילות, אנחנו גם מתמחים בשירות של ייבוש תת רצפתי.

חשוב לדעת, אנחנו לא ממליצים על שבירת הריצוף בבית ושבירת הקירות בכדי לאתר נזילות מים. חברת STOP LEAK משתמשת במצלמות טרמיות למטרת הגילוי של הנזילה. בכל מקרה שבו חברת איתור נזילות ממליצה לכם לפרק ריצוף ולשבור קירות בבית, אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו. תקבלו מאיתנו חוות דעת שנייה, כנראה הרבה יותר יעילה.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left