דף הבית » מידע מקצועי » איתור נזילות ופתרונותיהם...

איתור נזילות ופתרונותיהם...

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 23 מרץ 2020
קטגוריות: 

נזילות מים בבית ? – אל תשברו את הקיר

אחת הבעיות החמורות ביותר בכל בית, היא בעיית הרטיבות והנזילות מהצנרת. הבעיה חמורה במיוחד כאשר מדובר בבית הממוקם בבניין מגורים בן כמה קומות, ויכולה להשפיע על שכנים בדירות סמוכות.

לא אחת אתם נתקלים בכתם מוזר המופיע על אחד הקירות בבית, או על התקרה, כאשר לכאורה לא נראית לעין כל בעיה. אולם במקרים רבים פגיעה בצינור מים בדירה סמוכה, או שימוש בצנרת שאינה תקנית עלולות לגרום לבלאי מוגבר בצנרת העוברת ברצפת הבית שלכם או באחד הקירות, והמים המטפטפים מהצינור, מחלחלים אל הקירות עד שבשלב מסויים הם צצים אל פני השטח.

בעבר נהגו אינסטלטורים ובעלי מקצוע אחרים לחצוב בקיר הרטוב ומנקודת החציה להמשיך עד להגעה אל מקום הנזילה. לא אחת מזמינים בעלי דירות בעל מקצוע לאיתור הנזילה, ומוצאים את עצמם בעיצומו של שיפוץ נרחב יקר ומיותר, וכל זאת אך ורק בגלל חוסר מקצועיות וחוסר בציוד מתקדם. חברת סטופ-ליק היא אחת החברות המובילות בישראל לאיתור נזילות נסתרות והיא משתמשת בציוד המתקדם ביותר מסוגו לאיתור מהיר ולטיפול בבעיה ללא צורך בעבודות פולשניות מיותרות.

ציוד מתקדם לאיתור נזילות

חברת סטופ-ליק משתמשת בציוד צילום מיוחד המבוסס על טכנולגיה תרמית (מבוססת חום), המסוגל לאתר בקלות ובמהירות את מקום הנזילה בתוך הקיר על פי השינוי בטמפרטורה של הקיר וללא צורך בחציבה ובשבירה של קירות.

מטבעם המים מקררים את סביבתם והטמפרטורה תהיה נמוכה יותר במקום הנזילה, ציוד הצילום המתקדם של חברת סטופ-ליק יאתר את נקודת הנזילה המדוייקת והתיקון יבוצע ישירות במקום הנזילה. כך תחסכו מעצמכם את כל הסרבול, הלכלוך והזמן הכרוכים בתיקון מהסוג הישן.

איתור נזילות בתקרות וברצפה

כפי שהדבר מבוצע בקירות, יש לחברת סטופ-ליק את היכולת לאתר ולחסל נזילות גם בחלקים אחרים של המבנה. נזילה בתוך גג הרעפים של הבית יכולה להימשך שבועות רבים בטרם תתגלה, וכך הדבר גם ברצפת הבית. אולם מרגע גילויה יש לאתר במהירות את מיקומה המדויק ולטפל בה בצורה יעילה ועמידה לאורך זמן.

כאשר אתם מתגוררים בבניין מגורים ויש לכם נזילה בצנרת העוברת ברצפה, פירוש הדבר רטיבות בדירת השכן הגר בדירה שמתחתיכם.
הזנחת הבעיה או טיפול לקוי יוביל לעלויות כפולות משום שתיקון הרטיבות בבית השכן תהיה על חשבונכם. חברת סטופ-ליק איתור נזילות תאתר עבורכם את הנזילה במהירות ותבצע את התיקון הנדרש ביעילות ובמקצועיות כך שתוכלו להנות מבית יבש למשך שנים רבות.

איתור נזילה עם מצלמה תרמית

תיקון נזילות במרזבים

חברת סטופ-ליק עוסקת בתחום הרחב והמעניין של איתור ותיקון נזילות ממרזבים וביוב, איטום, בדיקות וביקורת מבנים ועוד נושאים שונים בתחומי האינסטלציה. את כל השירותים האלה מציעה חברת סטופ-ליק תוך שימוש בציוד טכנולוגי החדשני ביותר שקיים בשוק, ציוד אמין ומתוחכם שנותן תוצאות אמינות ונכונות תוך זמן קצר ביותר.

החברה נותנת מענה הן לשוק הפרטי עבור לקוחות שחושדים שקיימת תקלה או נזילה בביתם הפרטי, והן עבור השוק הציבורי והעסקי, באיתור פגמים בצנרת תעשייתית, עירונית או חקלאית. גם בתחומים אלה קיים ברשות חברת סטופ-ליק ציוד מתקדם ומשוכלל שנותן תוצאות בזמן קצר. חברת סטופ-ליק עוסקת גם בתחום של איתור צינורות מים במבנים קיימים ובביקורת טיב ואיכות הנחת צינורות לאחר בנייה.

חובה לאתר נזילות מים!

אמנם לא בהכרח מדובר בסכנת חיים, אך לנזילות מים מהביוב והמרזב יש כמה וכמה השפעות לא נעימות ולא רצויות, המשפיעות על המבנים ועל איכות החיים. כשמדובר בבנייני מגורים למשל, נזילות מהמרזבים ומהצינורות יכולים לגרום לכתמי עובש בתוך הדירה, לריח של טחב ובמקרה של נזילה חמורה גם לטפטוף בתוך הבית. אם מדובר בבית שמתגוררים בו ילדים, יכול העניין לקבל משנה חשיבות שכן הטפטוף יכול להביא איתו סכנת החלקה ממשית.

בנוסף, נזילות מהצנרת, לדוגמא, יכולות לגרום לקבלת חשבון מים גבוה מאד והרי שאף אחד אינו מעוניין לשלם מחיר גבוה כל כך על צריכת המים שלו. בעיקר אם היא נובעת מתקלה שנגרמה במרזב.

בדיקת נזילות ורטיבות – הרווח כולו שלכם!

בחברת סטופ-ליק ישמחו להגיע ולבדוק שהדירה או הבית שרכשתם (או שכרתם) תקינים ולא קיימים שום פגמים בצנרת הביתית. הבדיקה תבוצע בלי לגרום שום נזק לדירה שלכם ואתם יכולים להיות בטוחים שהתשובות אמינות, נכונות ושאם נאמר שיש צורך לבצע תיקון כלשהו – אזי יש צורך אמיתי בו.

כשנציג של חברתנו גיע אליכם הביתה עם המכשור והציוד המתקדם שלו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות שדואגות לאינטרסים שלכם וכמובן לאיכות החיים שלכם בדירה החדשה. כדאי להזמין בדיקות לאיתור נזילות כדי לעבור לגור בבית החדש בראש נקי ושקט.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left