איתור נזילות בנתיבות

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית

נתיבות, לא מכבר הפכה לעיר ואם בישראל. העיר מרוצפת במרכזי קניות חדשים, מיזמי בנייה לזוגות צעירים, תחנת רכבת, בתי ספר, קניונים ועוד. הפיתוח המהיר, מושך בעקבותיו ספר רב של דיירים חדשים.

הדיירים החדשים ואף היושבים בעיר זה מכבר, נתקלים פעמים רבות בבעיות של נזילה ואינסטלציה ומחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפתרון בעיה זו.

אחת משיטות המקצוע החדשניות כיום בעולם איתור הנזילות היא איתור באמצעות מצלמה טרמית. בשיטה זו, איש המקצוע מגיע לבית הלקוח, ובעזרת מצלמה ייחודית ומשוכללת, סוקר את קירות ורצפות הבית. באמצעות קרני אינפרה-אדום, מזהה המצלמה את חתימות החום של כל גוף המצולם בה, כאשר שינויים בתחימות החום מוצגים על המסך בצבעים שונים.

נתיבות

גילוי נזילות ומוקדי רטיבות

שיטה זו מהווה פריצת דרך בעולם איתור הנזילות, שכן עד להמצאתה, היה על איש המקצוע להרוס את קטע הקיר או הרצפה החשודים בהצטברות נוזלים, לתקן את הנזילה ולאחר מכן לבצע בנייה מחודשת של כלל הקטע בו התגלתה הנזילה. הליך זה מורכב ומסובך, ונמנע על ידי השיטה החדשנית.

איש המקצוע יבצע מספר פעולות נוספות על מנת לאתר את כלל בעיות הצנרת בביתכם. הראשונה היא, הצפה מבוקרת של הצנרת על ידי בלון ייחודי, על מנת לאתר מוקדי נזילה וסתימות לאורך הצנרת.

בנוסף, יתקין איש המקצוע מד לחץ על שעוני המים של הבית הפרטי או הבניין, על מנת לוודא כי זרימת המים בבית או בבניין תקינה.

לאחר ביצוע כלל הפעולות, יסביר לכם איש על מקצוע על הבעיה ודרכי הפתרון שלה.

שירות מהיר ואמין בנתיבות

על מנת לבצע את איתור הנזילות בצורה הטובה והמקיפה ביותר בעיר נתיבות, יהיה עליכם להשתמש בשירותיו של איש מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון. בנוסף, על מנת לאתר את כלל הנזילות ולתקנן, יהיה עליו להשתמש בציוד החדשני והמשוכלל ביותר.

החברה המומלצת לצורך כך, היא חברת "סטופ ליק", החברה בעלת הניסיון הרב ביותר בתחום, בעלת הצוותים המקצועיים והאמינים ביותר והציוד הטכנולוגי המתקדם בשוק.

צרו קשר עכשיו
050-830-8300

אזורי שירות נוספים

איתור נזילות בנתיבות

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית נתיבות, לא מכבר הפכה לעיר ואם בישראל. העיר מרוצפת במרכזי קניות חדשים, מיזמי בנייה לזוגות צעירים, תחנת רכבת, בתי

איתור נזילות בהוד השרון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית רבים מאזרחי הוד השרון, בהזדמנות זו אחרת, נתקלים בבעיית רטיבות, נזילה או בעיית ניקוז אחרת בביתם הפרטי או בבניין

איתור נזילות בנס ציונה

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית נס ציונה היא אחת מהערים בעלות פוטנציאל הפיתוח והבנייה מהגדולים בישראל. בשנים האחרונות קיימות בעיר מגוון עבודות תשתית ובינוי,