איתור נזילות בנס ציונה

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית

נס ציונה היא אחת מהערים בעלות פוטנציאל הפיתוח והבנייה מהגדולים בישראל. בשנים האחרונות קיימות בעיר מגוון עבודות תשתית ובינוי, ובעקבות כך כמות התושבים עולה בהדרגה.

כל משתקע חדש בעיר, או תושב המתגורר בעיר כבר שנים רבות, נתקלים מדי פעם בנזילות ובעיות רטיבות ממגוון צורות.  במקרים אלו, אנשים מחפשים את האיתור והטיפול הטוב ביותר לבעיה, אך לעיתים בלא הצלחה של ממש.

בתקופה האחרונה, עובדים רבים מאנשי המקצוע עם שיטת איתור נזילות ייחודית, הנקראת: "איתור באמצעות מצלמה טרמית".

באמצעות מצלמה המזהה חתימות חום, ומציגה אותם על מסך דיגיטלי, עובר איש המקצוע על כלל קירות הבית, ובתוכם המקומות המועדים לרטיבות ולנזילה. כך, על ידי זיהוי של צבע הכתמים במצלמה, מזהה איש המקצוע את מקום הנזילה, היקפה וחומרתה.

נס ציונה

גילוי נזילות ומוקדי רטיבות

במקביל לאיתור רטיבות המבוצע על ידי המצלמה, איש המקצוע יבצע ספר פעולות נוספות.

הראשונה, היא יצירת הצפה מבוקרת של קווי המים והביוב, בכדי לאתר דליפות, סתימות ותקלות אחרות שיכולות להימצא בצנרת שלכם. פעולת ההצפה תבוצע באמצעות בלון מיוחד, שיונח בצנרת שלכם, יתנפח ויסתום את דרכי המעבר של המים במערכת.

הפעולה השנייה בה יתמקד איש המקצוע, היא מדידת לחץ המים של הצנרת שלכם. הבדיקה תבוצע על ידי חיבור של שעון למדידת לחץ, שיותקן על מערכת השעונים האחראית על זרימת המים בבניין או בבית המגורים שלכם.

לאחר ביצוע הפעולות הנ"ל, איש המקצוע יציג בפניכם את הבעיה ודרכי הטיפול המומלצות לתיקונה.

שירות מהיר ואמין בנס ציונה

אך, לא כל אנשי המקצוע המפורסמים ברשתות ובעיתונים הם אכן בעלי היכולת והניסיון המתאימים לטיפול בנזילות השונות. זכרו כי שירות לא מקצועי עלול לגרום לנזק רב.

לכן, על מנת לטפל בבעיית הנזילות בצורה הטובה ביותר, מומלץ להשתמש בשרותיה של חברת "סטופ ליק". חברה זו, בין החברות הוותיקות ובעלות הניסיון הרב ביותר בארץ בתחום איתור הנזילות. אנשי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולטפל בבעיית הנזילות באמצעות הציוד החדשני ביותר, בשמחה  ובמקצועיות.

צרו קשר עכשיו
050-830-8300

אזורי שירות נוספים

איתור נזילות בשדרות

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית שדרות, היא אחת הערים התפתחות ביותר בישראל, עם מגוון רחב של מיזמי בניה שונים, ופרויקטים. שינויים אלו, הובילו בשנים

איתור נזילות בנס ציונה

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית נס ציונה היא אחת מהערים בעלות פוטנציאל הפיתוח והבנייה מהגדולים בישראל. בשנים האחרונות קיימות בעיר מגוון עבודות תשתית ובינוי,

איתור נזילות באשקלון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית אשקלון, היא אחת הערים המתפתחות בישראל, פיתו הבא לידי ביטוי במיזמי הבניה הרבים הפזורים בעיר, הקניונים ומרכזי הקניות שקמים