איתור נזילות באשקלון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית

אשקלון, היא אחת הערים המתפתחות בישראל, פיתו הבא לידי ביטוי במיזמי הבניה הרבים הפזורים בעיר, הקניונים ומרכזי הקניות שקמים במהירות מעוררת השתאות.

בעיר מפתחת זו, עקב סיבות מגוונות כגון הקרבה לים, עבודות התשתית הרבות הנעשות בקרבת מבני מגורים והדירות החדשות שלעיתים לא קיבלו את הגימור המתאים, נתקלים הדיירים לא אחת בנזילות ממוקדים שונים. בעקבות זאת, רבים מתושבי העיר מחפשים את השירות המתאים והיעיל לטיפול בבעיה, אותו נציג בפינם בפירוט ובהרחבה.

אחת השיטות החדשניות איתן עובדים הגורמים המקצועיים כיום, היא איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית. איש המקצוע עובר באיטיות על כלל הקירות והמרצפות בבית, במקומות החשודים לנזילות, ובאמצעות קטעים יוצאי דופן בחתימת החום הייחודית של כל קיר, מאתר איש המקצוע את מקורות הנזילה, מאבחן את חומרתן ואף את היקפן.

גילוי נזילות ומוקדי רטיבות

תהליך הגילוי והאיתור כולל בתוכו עוד מספר פעולות אותן מבצע איש המקצוע במקביל להפעלת המצלמה. הראשונה היא, הצפה מבוקרת של מערכת הניקוז והצנרת באמצעות בלון ייחודי. על ידי ההצפה, מסוגל איש המקצוע לאתר כשלים ותקלות במערכת הניקוז דוגמת סדקים וסתימות.

בנוסף, איש המקצוע יבצע מדידה פשוטה של לחת המים בצינורות באמצעות מד לחץ שיוצמד למערכת השעונים הביתית.

ישנם מספר גורמים מרכזיים הגורמים לנזילות להיווצר, עליהם מומלץ לדעת מבעוד מועד. הראשון הוא איטום לא גמור של הקיר החיצוני של הבית, נתון הגורם לנזילות חוזרות ונשנות במהלך תקופות גשומות.

אפשרות נוספת היא, סדקים בקירוי וברצפת הבית כתוצאה מרעידות אדמה קלות ולא מורגשות, או לחלופין דליפות בצנרת העוברת בקירות הבית, עד התנקזות של המים באזור השקעים החשמליים.

שירות מהיר ואמין באשקלון

כיון שאיתור הנזילות היא עבודה עדינה ביותר הדורשת ניסון, מומלץ להזמין את השירותים המקצועיים ביותר על ידי החברות המנוסות ביותר בתחום.

החברה המומלצת ביותר באשקלון היא, חברת "סטופ ליק", חברה בעלת אמינות מוכחת, מקצועיות חסרת פשרות, מכשור וציוד מתקדם, ואנשי צוות שיעשו הכול על מנת שהתקלה תאותר ותתוקן בצורה הטובה ביותר.

צרו קשר עכשיו
050-830-8300

אזורי שירות נוספים

איתור נזילות בנתיבות

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית נתיבות, לא מכבר הפכה לעיר ואם בישראל. העיר מרוצפת במרכזי קניות חדשים, מיזמי בנייה לזוגות צעירים, תחנת רכבת, בתי

איתור נזילות בנס ציונה

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית נס ציונה היא אחת מהערים בעלות פוטנציאל הפיתוח והבנייה מהגדולים בישראל. בשנים האחרונות קיימות בעיר מגוון עבודות תשתית ובינוי,

איתור נזילות בדימונה

איתור נזילות מים בדימונה בשיטות מתקדמות איתור נזילות מים בדימונה, או בכל עיר אחרת, יצריך ממכם את אנשי המקצוע הטובים בתחום. חברת איתור נזילות מגיעה