דף הבית » מידע מקצועי » נזילת מים - פגיעה אסתטית או סכנה

נזילת מים - פגיעה אסתטית או סכנה

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 15 אוק 2020
קטגוריות: 

רבים מזהים את נזקי המים והצנרת כנזקים אסתטיים, כאשר הם נתקלים ברטיבות וכתמי עובש בקירות, רטיבות מעל הפנלים, ולמעשה מבקשים לחדש את הצבע על גבי הקיר כמענה לבעיה.

אלא שנזילת מים טומנת בחובה מפגעים רבים, הרבה מעבר לאלה האסתטיים והחיצוניים.

נזקי נזילת מים

נזילת מים פוגעת בתשתיות הבניה

מים אשר מחלחלים לאורך זמן אל עומק התשתית יביאו בהכרח להיחלשות של המבנה, לריקבון פנימי ולהתפוררות, להיווצרות חלודה על גבי יסודות הברזל, ובהמשך לצניחה של רכיבי בינוי כלפי חוץ, מה שגם עשוי לסכן עוברי אורח. עם איתור הנזילה והטיפול בה יש לאבחן גם את הנזק המצטבר שנגרם לתשתית, ולטפל בו בהתאם.

טיפול בנזילה ללא טיפול בתשתית עשוי לגרום להותרת מים כלואים ולנזקים עתידיים.

איתור נזילות

נזילת מים משפיעה כל תנאי התברואה בחדר

נזילת מים אשר באה לידי ביטוי בהופעת כתמי עובש וטחב וריח רע, היא נזילה שנזקיה המשיכו מן התשתית והמבנה אל השוהים בחדר. הרטיבות גורמת להיווצרות של חיידקים, פגיעה במערכת הנשימה, הופעת תופעות אלרגיות, נזקי עור ואחרים. שהיה בחלל בעל תנאי לחות ורטיבות אינה מומלצת לסובלים ממחלות נשימתיות דוגמת אסתמא וברונכית, או לבעלי נטייה לאלרגיות. תנאי הרטיבות עשויים לגרום לגרד עורי ולאדמומיות, ולהעצים את התסמינים במחלות קיימות.

הקשר בין נזילת מים למזיקים

חרקים ומזיקים רבים נמשכים לתנאי לחות, ונזילת מים יוצרת עבורם אזורים סגורים, לחים וטחובים שמאפשרים את המשך ההתפתחות וההתרבות שלהם. נזילת מים אשר אינה מטופלת עשויה להביא לדגירת מזיקים ולהתפתחות קיני חרקים, אשר קיים קושי להיפטר מהם באמצעות הדברה בשל מקומות המסתור בתוך הקירות.

איך מאתרים נזילת מים

כאשר עולים סימנים לרטיבות בקיר, ברצפות או מעל הפנלים, חשוב לפנות בהקדם לחברה מתמחה בתחום איתור נזילות. חברה לאיתור נזילות תבצע סריקה של החלל בהתאם לממצאים, תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות לאיתור ללא הרס של תשתיות. הטכנולוגיות המובילות כיום בתחום של איתור נזילות הן המצלמות התרמיות אשר פועלות בטכנולוגיית אינפרה אדום לזיהוי טמפרטורה חריגה, ומשלימות אותן טכנולוגיות לאיתור נזילות בגלי קול ובגז.

איתור נזילות בגז

חברת סטופ ליק מספקת שירותים מקצועיים בפריסה ארצית, ומשלבת בין איתור נזילות מקצועי תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות החדישות, לשירותי אינסטלציה מלאים באמצעות אנשי מקצוע מובילים-לטיפול בכל סוגי התקלות והליקויים.

החברה פועלת בפריסה ארצית, באמצעות צוותי עבודה מצפון ועד דרום, באמינות, בהוגנות ובמקצועיות.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left