דף הבית » מידע מקצועי » עובש בקיר כתוצאה מרטיבות - איך כמה ולמה ?

עובש בקיר כתוצאה מרטיבות - איך כמה ולמה ?

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 25 דצמ 2020
קטגוריות: 

מי מאיתנו שיצא לו או לה להיתקל בעובש, יודעים עד כמה הסיטואציה לא נעימה. אתם לא רוצים לנשום את נבגי העובש שמתעופפים בחלל הבית, מה שמוביל אתכם לנסות להסיר אותו בעזרת מים. הצליח לכם. עברו מספר ימים, מה גיליתם? שהעובש חזר למופע הדרן. כיצד מסירים עובש? וכיצד מאתרים את מקור הבעיה?

בין אם צמח עובש במקום כזה או אחר בביתכם, זהו כנראה רק סימפטום לבעיה גדולה יותר. יש סיבה לכך שהעובש הופיע לפתע על הקיר שלכם, על התקרה, או אפילו בין מרצפות הבית. הסיבה היא כנראה נזילת מים שיש צורך לאתר בעזרת מכשור טכנולוגי. בשנים עברו, חברת איתור נזילות מים הייתה קודם כל ממליצה לכם לשבור את הקיר. הנה כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות מים והסרה של עובש.

כיצד נהגו לאתר נזילות בשנים עברו בקירות ומתחת לריצוף?

עובש בקיר רטיבות

רק לאחר שחברת איתור הנזילות הייתה שוברת את הקיר, היא הייתה אומרת שמקור הבעיה הוא X או Y.  בימינו המתקדמים כל כך טכנולוגית ודיגיטלית, כבר אין צורך לשבור את הקיר בכדי לאתר נזילות מים. ויותר חשוב מזה, אין צורך גם לשבור קירות בכדי לייבש אותם.

ככה גם רלוונטי אגב לגבי מרצפות. אין צורך לשבור ריצוף בבית בכדי לאתר נזילות מים וליישב אותן. כיום נהוג להשתמש במצלמות מסוג מצלמות טרמיות, שבעזרתן אתם תוכלו לאתר את מקור נזילת המים ללא שום הכרח בשבירת הקיר, או הריצוף.

זיהוי מקור הבעיה כצעד ראשון להסרת עובש

כשמזהים את מקור הבעיה, מייבשים אותה ומסירים את העובש בעזרת תכשירי ניקוי כימיים. רק לאחר הייבוש הטוטאלי של מקור הבעיה, יהיה ניתן להיפטר מהעובש אחת ולתמיד. כל ניסיון שלכם להסיר עובש מבלי לייבש את מקור הבעיה, יסתיים בהכרח בכישלון.

העובש הוא אנו כתם עיקש. למעשה, העובש הוא אורגניזם חי, מעין בקטריה שהיא פטריה לכל דבר. כל עוד העובש מקבל הזנה של רטיבות ולחות, הוא ישוב לצמוח חזרה ולהטריד אתכם נון-סטופ. חברת סטופ ליק (STOPLEAK) מספקת את כל פתרונות ההתמודדות עם עובש תחת קורת גג אחת.

שירותי איתור הנזילות של חברת סטופליק מהימנים וזריזים

אנחנו מספקים שירותים מקצועיים של איתור נזילות כבר 15 שנים. מעבר לכך, ניתן גם להסתייע בנו עבור שירותים נוספים. למשל, ייבוש תת רצפתי לאחר איתור נזילות מים. אם אתם צריכים סיוע נוסף באיתור נזילות מים והסרה של עובש, אנחנו זמינים דרך אתר האינטרנט שלנו.

ניתן גם לפנות אלינו דרך הטלפון, ואחד מנציגינו יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים. אנו מעודדים התנהלות צרכנית חכמה, לכן אנחנו מזמינים אתכם לעדכן אותנו אם קיבלתם הצעת מחיר אטרקטיבית משלנו. חברת STOPLEAK תעשה כל שביכולתה בכדי לנסות ולהשוות את הצעות המחירים.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left