דף הבית » מידע מקצועי » כיצד מתמודדים עם רטיבות לאחר נזילות מים

כיצד מתמודדים עם רטיבות לאחר נזילות מים

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 15 דצמ 2019
קטגוריות: 

התמודדות עם בעיות נזילות ורטיבות

בעיות נזילות ורטיבות יכולות להיות מסובכות מאד, והן יכולות להישאר למשך פרקי זמן ארוכים. בעיות רטיבות ונזילות מכערות מאד את הדירה שלכם, ואם אתם מעוניינים להשכיר או למכור את הדירה הן יכולות להוות מטרד של ממש. כמו כן, העובש שנוצר מהרטיבות יכול להוות גם גורם סיכון לבעיות בריאותיות.

הטיפול שמבצעים בדרך כלל כדי לפתור בעיות של נזילות ורטיבות הוא איטום, שהוא בעצם עטיפה של הקירות החיצוניים של המבנה וכך להפחית את רמת הספיגה בקירות שלו.

מאתרי נזילות למציאת מקור לבעיית הרטיבות

על מנת להתמודד עם בעיות נזילות ורטיבות בדירה שלכם כדאי לכם להזמין בעל מקצוע מומחה ובעל ניסיון מחברת איתור נזילות איכותית כדי שיאתר ויאבחן את המקור לבעיות הנזילות והרטיבות שלכם.

מקורות אפשריים לבעיית הרטיבות הזו יכולים להיות בין השאר התעבות שגורמת לרטיבות בחלקים שונים של הבית בגלל שינויים בחום ובטמפרטורה, או דליפה בצנרת שמתחת לקירות או לרצפה. בעל מקצוע מומחה מחברת אינסטלטורים מקצועית ידע לאתר את הבעיה ולטפל בה כפי שצריך לעשות.

בעל מקצוע מנוסה מחברת אינסטלטורים יידע לא רק למצוא את המקור לבעיית הרטיבות בבית או בדירה שלכם, אלא גם יידע כיצד לפתור אותה. בדרך כלל, לכל הסיבות האפשריות לבעיית הרטיבות ניתן למצוא פתרון של איטום.

יחד עם זאת, במציאת הפתרון המדויק יש גורמים שונים שאינסטלטורים ייקחו בחשבון. גורמים אלו יכולים להיות, מקום הרטיבות, הסיבה לרטיבות, ומשכה של הרטיבות. כל אלו יסייעו להם לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר עבורכם.

אינסטלטורים והיכרות עם סוגי בעיות הרטיבות השונות

אינסטלטורים מקצועיים יידעו לאבחן האם בעיית הרטיבות שלכם היא בעיה של איטום, או שמא היא בעיה של עיבוי.

עיבוי מתרחש כאשר המים עוברים למעשה ממצב צבירה של גז למצב של נוזל. בעיה זו יכולה להתרחש בחדרים כמו חדר הרחצה או חדר המטבח. הסיבה לכך היא שבחדרים מעין אלו יש מגע ישיר של המים עם האדים, וכך הם יוצרים בעיה של רטיבות בתקרה.

כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית יש לאינסטלאטורים את כל הכלים כדי לזהות ביעילות את מקור בעיית הרטיבות בדיוק רב.

טכנולוגיה לאיתור נזילות

השימוש במצלמה המצוידת בטכנולוגית איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר למאתר נזילות טובים לזהות את מקור הבעיה בצורה מדויקת וכך לתת לכם את המענה הטוב ביותר לבעיה.

אך חשוב לדעת שאם יש בעיה של רטיבות בחדר אחד בבית, היא יכולה להתפשט גם לחדרים אחרים, כגון חדרי המגורים והמרתף. מסיבה זו חשוב לדעת שכאשר מזמינים איש מקצוע בתחום האינסטלציה בגלל בעיית רטיבות, חשוב שאיש המקצוע יבדוק את כל החדרים בבית כדי לדעת היכן לתת מענה.

בעיית רטיבות ונזילות יכולה להיפתר היטב על ידי אינסטלטורים שיודעים מה הם עושים ומשתמשים במכשור האיכותי ביותר כדי למצוא ולתקן כל תקלה.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left