איתור נזילות בשדרות

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית

שדרות, היא אחת הערים התפתחות ביותר בישראל, עם מגוון רחב של מיזמי בניה שונים, ופרויקטים. שינויים אלו, הובילו בשנים האחרונות לגידול משמעותי באוכלוסיית העיר, וכתוצאה מכך בעלייה בביקוש של מגוון ספקי שירותים כגון אינסטלטורים, טכנאים ועוד.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בבתי מגורים ובניינים היא בעיית הנזילות, ורבים מתושבי העיר מחפשים את בעלי המקצוע הטובים ביותר, שישתמשו בשיטות המתקדמות ביותר על מנת לאתר את הנזילה ולבצע תיקון איכותי ומקיף.

אחת השיטות היעילות ביותר לאיתור נזילות, היא איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית. האיתור נעשה על ידי מצלמה ייחודית המזהה חתימות חום של אובייקטים שונים, וצובעת בצבעים שונים על צג ייעודי את הבדלי הטמפרטורה אותם היא קולטת בעזרת קרני אינפרה אדום. כתוצאה מכך, יכול איש המקצוע לגלות בקלות וביעילות את מוקד הנזילה והלחות, להעריך במדויק את היקף הבעיה וחומרתה, ולהציע פתרון מתאים.

גילוי נזילות ומוקדי רטיבות

הסיבות האפשריות להיווצרות מוקדי רטיבות ונזילות רבים ומגוונים. אפשרות מרכזית אחת היא, גימור לא מלא של מעטפת הבידוד בקירות הבית או בצינורות המים והביוב. כתוצאה מכך, כשמזג האוויר חורפי וגשום, עלולות להצטבר נזילות במוקדים שונים בקירות וברצפת הבית.

אשפרות נוספת להיווצרות נזילות היא, כתוצאה מסדקים או חורים בצנרת. סדקים או חורים עלולים להיווצר כתוצאה מהתיישנות הצינור ורעידות אדמה לא מורגשות.

במקביל לצילום במצלמה הטרמית, איש המקצוע יבצע סתימה מבוקרת של קווי המים שלכם על ידי בלון ייחודי, על מנת לגלות סתימות וסדקים במערכת הביוב והצנרת. בנוסף, איש המקצוע יחבר מד לחץ למערכת השעונים הביתית שלכם, על מנת לוודא את תקינות זרימת המים.

שירות מהיר ואמין בשדרות

איתור הנזילות היא עבודה שדורשת ניסיון, יסודיות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושיקול דעת, שילוב שלא קיים בהכרח אצל מרבית מאנשי המקצוע.

"סטופ ליק", היא החברה המומלצת ביותר לאיתור נזילות בשדרות. החברה בעלת ניסיון רב בתחום איתור הנזילות והצוותים המקצועיים של החברה ישמחו עמוד לרשותכם בכל עת בשמחה ובמקצועיות, תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר.

צרו קשר עכשיו
050-830-8300

אזורי שירות נוספים

איתור נזילות בדימונה

איתור נזילות מים בדימונה בשיטות מתקדמות איתור נזילות מים בדימונה, או בכל עיר אחרת, יצריך ממכם את אנשי המקצוע הטובים בתחום. חברת איתור נזילות מגיעה

איתור נזילות בנתיבות

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית נתיבות, לא מכבר הפכה לעיר ואם בישראל. העיר מרוצפת במרכזי קניות חדשים, מיזמי בנייה לזוגות צעירים, תחנת רכבת, בתי

איתור נזילות בהוד השרון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית רבים מאזרחי הוד השרון, בהזדמנות זו אחרת, נתקלים בבעיית רטיבות, נזילה או בעיית ניקוז אחרת בביתם הפרטי או בבניין