דף הבית » מידע מקצועי » איתור נזילות בקיר ובתקרה

איתור נזילות בקיר ובתקרה

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 02 ספט 2020
קטגוריות: 

רטיבות על הקיר- למי פונים במקרה של כתמי רטיבות על הקיר?

כתמי רטיבות, עובש והתנפחות של הקיר הם כתובת ברורה על הקיר המאותתים על קיום בעיה בצנרת הפנימית. סימן מקדים נוסף הוא חשבון מים המאותת על צריכה חריגה, כאשר לא מתקיים כל שינוי מהותי בנסיבות ובאורחות החיים.

סימנים אלו מעידים בהכרח על קיום של נזילה בצנרת הפנימית- וזו לא רק שלא תיעלם, אלא אף עשויה להתרחב לכדי סדק רחב היקף בצינור ועד לפיצוץ הצינור ולנזק מהותי ויקר לתיקון.

למי כדאי לפנות במקרה של סימנים לנזילה בצנרת?

על פניו, הכתובת לתיקון ולטיפול בנזקי צנרת הוא אינסטלטור מקצועי. אלא שבזכות טכנולוגיות מתקדמות וחידושים בתחום איתור התקלות והטיפול בהן בעולם הצנרת והביוב, ניתן לזכות בשירות איתור נזילות מקצועי ומדויק ללא הרס תשתיות מיותר, בבחירה של מאתר נזילות מתאים.

רטיבות נזילה בקיר
רטיבות בקיר

חברה לאיתור נזילות היא הכתובת הטובה ביותר לקבלת שירות מקצועי בתחום זה, כאשר חברה המתמחה בנושא תחזיק במגוון רחב של כלים מקצועיים ומתקדמים לאיתור נזילות בניהן מצלמות תרמיות ואינפרא אדום, מכשירי מדידת קול ודציבלים, מדידה באמצעות לחץ גז, רובוטים זעירים למעבר בצנרת וכלים נוספים.

פניה לאינסטלטור מקומי ללא הכלים הללו עשוי לעכב ולייקר באופן משמעותי את עלות התיקון, כאשר זה יזדקק לבודק במיקור חוץ לצורך איתור התקלה- או במקרים חמורים יותר יבצע הערכה לא מדויקת על במך סימנים חיצוניים ויגרום להרס מיותר של תשתיות.

איתור נזילות בקיר עם עובש

יחד עם זאת, גם פניה לחברה או מומחה לאיתור נזילות אשר אינם מספקים מענה לבעיה יביא לסרבול מיותר ולעלויות גבוהות, שכן תידרשו לשלם בנפרד על איתור התקלה ועל התיקון שלה, וחמור מכך במקרה של טיפול לקוי בעלי המקצוע יוכלו להטיל זה על זה את האחריות על הכשלים, מבלי שיהיו בידכם הכלים לזהות היכן נפלה הבעיה.

הכתובת המקצועית, המקיפה והטובה ביותר לצורך איתור נזילות, איתור סתימות ותקלות אחרות בצנרת פנימית ובמערכות ביוב היא חברה מקצועית לאיתור נזילות, אשר מספקת מעטפת שירותים מלאה, לרבות תיקון וטיפול בנזקי הצנרת, איטום, חידוש והחלפת צנרת על פי צורך לכל סוגי הצינורות, כמו גם טיפול בנזקים חיצוניים: כתמי רטיבות, טחב ועובש, התנפחות והתקלפות הקיר, החלפה והשלמת ריצוף וחיפויים כתוצאה מנזקי הנזילה ולמעשה כל שירות אשר יבטיח צנרת תקינה והשבת הבית לקדמותו.

המלצות למאתרי נזילות

המלצות היו ועודן השיטה הטובה ביותר  לאיתור בעלי מקצוע מעולים והוגנים. השיטה הישנה מפה לאוזן התרחבה, וכיום באמצעות הרשתות החברתיות ואתרי האינטרנט ניתן לקבל מידע רב והמלצות אודות כל סוגי מאתרי נזילות מקצועיים.

בפניה טלפונית אל בעל מקצוע-חברה לאיתור נזילות יש לברר מה רמת הזמינות, באילו כלים משתמש הצוות לאיתור נזילות ותקלות, מן העלויות המשוערות וכיצד מתבצע התמחור וכמובן האם ניתנת אחריות לתיקון.

חברת סטופ ליק היא חברה מקצועית הפועלת בפריסה ארצית ומספקת מעטפת שירותים מלאה, החל מאיתור נזילות ותקלות באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וכלה בטיפול מקצועי של אנשי מקצוע מנוסים ומורשים, בבטיחות ובאחריות.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left