דף הבית » מידע מקצועי » איתור נזילות בצנרת ראשית

איתור נזילות בצנרת ראשית

מחבר המאמר: Stop Leak
תאריך פרסום: 25 מרץ 2020
קטגוריות: 

נזילות בצנרת הראשית הן צרה צרורה. לא רק שמדובר בבעיה בצנרת שיש לתקנה מיד אלא שלנזילות יש סכנה לאכל את המבנה, לגרום להופעת עובש, להרוס את הצבע של הקירות, לגרום להופעתן של פטריות מסוכנות מאוד לבריאות ולהרוס כל חלקה טובה בקירות. איתור נזילות מוקדם ככל הניתן יכול במידה רבה לחסוך כאב ראש וכסף רב על תיקון הנזקים של הנזילות.

איתור נזילות מקצועי שווה איתור חסכוני

למרות הקושי לאתר נזילות בצנרת הראשית, צוות מומחים לאיתור נזילות יכול לתת את המענה הטוב ביותר. שימוש בציוד המתקדם כמו גם שימוש בידע מוקדם אודות מתווה התשתית של צנרת המבנה יכול לסייע לאתר את הנזילות כמה שיותר במדויק ולהפוך את התיקון לתיקון יעיל ונקודתי. איתור של נזילות בצנרת הראשית יכול להיות מבוצע באמצעות מצלמות זעירות המוחדרות לתוך הצנרת ויש להם את היכולת לאתר את מקור הנזילה מבלי להסב נזק לתשתיות.

איתור נזילה עם מצלמה תרמית

כל הציוד הדרוש לאיתור נזילות המהיר ביותר

קדיחת חורים או הריסת התשתית כל מנת להגיע לנזילה, גילוי לא נכון של הנזילה עלול לגרום לפעולות תיקון במקום הלא נכון. הציוד שיכול למנוע זאת הוא גלאי נזילות מיוחד, מצלמות תרמיות שיכולות לגלות שינויים בטמפרטורות וכך להצביע על נזילה בתוך הקיר שאינה נראית לעין ועוד.

איתור נזילות מקצועי מוביל לתיקון מקצועי

איתור נזילות מקצועי על ידי הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות מוביל לתיקון יעיל ומהיר של הנזילות. איתור מקצועי מאפשר לשים את האצבע על המיקום המדויק של הנזילה בצנרת ולמנוע הרס לצנרת כולה. במיוחד כשמדובר בצנרת הראשית שכל תיקון בה יכול להשפיע על זרימת המים בכל הבית, חשוב מאוד להצביע על המיקום המדויק ככל הניתן של הנזילות. על ידי איתור מדויק ניתן לעשות שימוש בכלים מיוחדים לתיקון הנזילות כמו מקדחות ייחודיות לקדיחת חורים בקוטר המינימלי הדרוש לתיקון המקור הנזילה.

מה עושים כשבבית שלכם מתגלה נזילה?

אם יש חוויה שאתם ממש לא רוצים לחוות, זוהי נזילת מים באחד מחלקי הבית שלכם.
במיוחד אם אתם גרים בבית משותף שבו אין גישה חיצונית לצנרת המבנה וכל הצנרת נמצאת בקירות המפרידים בין הבית שלכם לבית השכן.

כאשר מתרחשת נזילה באחד מחלקי הצנרת של הבית רוב הסיכויים שאתם לא תדעו עליה עד לרגע שבו היא תכריז על קיומה בדרך כלל בצורת כתם המשנה את צבי הקיר, או טיפה שתנחת על ראשכם כאשר אתם צופים בטלויזיה או אוכלים את ארוחת הערב.

כל נסיון לתרץ את הכתם או הטפטוף ולייחס להם גורם אחר נועד מראש לכישלון וכל התעלמות מהם תביא אך ורק להחמרת המצב ולהסתבכות מיותרת בתיקונים והוצאות כספיות גבוהות.

מרגע הופעת כתם רטיבות או נזילה מהתקרה במקום לא הגיוני יש לאתר במהירות את מקור הנזילה ולטפל בה ביעילות ובמקצועיות. חברת נו ליק מתמחה באיתור ובתיקון נזילות נסתרות בכל חלקי המבנה, והיא משתמשת בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר וללא צורך בפעולות פולשניות הכרוכות בשבירה והריסה של קירות וריצוף.

איך לבחור חברה לאיתור נזילות?

בחרו חברה מקצועית אשר משתמשת בציוד טכנולוגי מתקדם המבוסס על צילום תרמי של הקיר או על ידי שימוש בטכנולוגיה של הזרמת גז בצנרת, ואז באמצעות ממשק מחשב מתקדם מזהה במהירות ובצורה מדויקת את מיקום הנזילה. בשיטות מתקדמות אלה נחסכות מהלקוח כל פעולות השבירה וההרס.

לסיכום, איתור נזילות באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים מהווה את הצעד הראשון לקראת תיקון מהיר ויעיל של מקור הנזילה בצנרת הראשית. אין עוד צורך לעשות שימוש בניסוי וטעייה, עם הכלים המתקדמים של היום ניתן להצביע בדיוק על מקור הבעיה.

מאמרים אחרונים

לייעוץ מקצועי ללא עלות מלאו את הטופס מתחת או חייגו: 050-830-8300

התקשרו עכשיו
phone-handsetarrow-left