איתור נזילות בהוד השרון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית

רבים מאזרחי הוד השרון, בהזדמנות זו אחרת, נתקלים בבעיית רטיבות, נזילה או בעיית ניקוז אחרת בביתם הפרטי או בבניין המגורים. עד לאחרונה, השיטה המסורתית לאיתור ותיקון התקלה, כללה איתור מוקד התקלה על ידי טביעת עין של איש המקצוע, הריסת קטע הקיר בו הופיעה הרטיבות, תיקון התקלה ובנייה מחודשת של הקטע הנ"ל.

עם התפתחות הטכנולוגיה והמכשור, באה בתחום איתור הנזילות שיטת איתור נזילות פורצת דרך, איתור באמצעות מצלמה טרמית.

איש המקצוע עובר על קירות המבנה עם מצלמה ייעודית, המסוגלת לזהות חתימות חום ייחודיות ולהציגן על מסך צבעוני. אזורים "חשודים" לנזילה או להצטברות לחות בעייתית, ייצבעו על הצג בצורת כתם בצבע שונה מחתימת החום של מקטעי הקיר שסביבו. כך, בקלות ובפשטות, יאתר איש המקצוע את מקור הבעיה ואת רמת חומרתה.

גילוי נזילות ומוקדי רטיבות

הליך איתור הנזילות מתבצע על ידי שלושה שלבים. הראשון הוא החדרת בלון ייעודי למערכת הניקוז שסותם את דרכי זרימת המים ומאפשר לאיש המקצוע לבצע הצפה מבוקרת של מעברי הניקוז על מנת לבחון את תקינות מערכת הניקוז.

לאחר מכן, איש הצוות יבצע בדיקה מקיפה של קירות המבנה והמקומות החשודים ברטיבות על ידי המצלמה הטרמית אודותיה פירטנו לעיל. תוצאות הבדיקה ייבחנו על ידי איש המקצוע ויאפשרו לו להחליט על שיטת הטיפול האופטימלית לבעיה אותה איתר.

להשלמת התהליך, איש המקצוע יחבר שעון לבדיקת לחץ למערכת המים ויבצע בדיקת תקינות מקיפה, כך, יאותרו כלל הבעיות האפשריות במערכת הניקוז והצנרת שלכם.

שירות מהיר ואמין בהוד השרון

אומנם קיימים בשוק מגוון נותני שירותים בתחום איתור הנזילות, אך רק למתי מעט יש את הניסיון, המקצועיות והמכשור והמתאים על מנת לבצע את איתור הנזילות בצורה המקיפה והאיכותית ביותר.

בדיוק לשם כך חברת "סטופ ליק", בעלת הותק והניסיון הרב ביותר בתחום איתור הנזילות מציעה לכם את שירותיה המקצועיים והאיכותיים, עם אנשי הצוות הטובים ביותר, שלא יעזבו את בית הלקוח לפני איתור מדויק של הנזילה וטיפול מקיף בה.

צרו קשר עכשיו
050-830-8300

אזורי שירות נוספים

איתור נזילות בהוד השרון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית רבים מאזרחי הוד השרון, בהזדמנות זו אחרת, נתקלים בבעיית רטיבות, נזילה או בעיית ניקוז אחרת בביתם הפרטי או בבניין

איתור נזילות באשקלון

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית אשקלון, היא אחת הערים המתפתחות בישראל, פיתו הבא לידי ביטוי במיזמי הבניה הרבים הפזורים בעיר, הקניונים ומרכזי הקניות שקמים

איתור נזילות בדימונה

איתור נזילות מים בדימונה בשיטות מתקדמות איתור נזילות מים בדימונה, או בכל עיר אחרת, יצריך ממכם את אנשי המקצוע הטובים בתחום. חברת איתור נזילות מגיעה